Montované ocelové haly

Základem každé montované haly je ocelová konstrukce, která je složena z profilů různých délek a tvarů, které jsou povrchově upraveny. Dalším významným prvkem montovaných hal je opláštění. Opláštění může být provedeno v různých variantách a to jak druhem pláště, tak i jeho barevným provedením. Nejčastěji se k opláštění montovaných hal využívá sendvičových panelů, které z hlediska náročnosti zákazníků a funkčnosti daných objektů, plní vysoké požadavky na jejich provoz.

Poptat halu

Montované haly lze osadit širokou škálou doplňků

  • Vrata sekční výklopná dvoukřídlá, umístěná jak ze štítů, tak z boků haly.
  • Vstupní dveře ocelové, plastové, umístěné ve vratech i ve stěnách.
  • Prosvětlení ve střeše i ve stěnách, plastová okna, ocelová okna.

Tyto doplňky nejsou nutné. Halu postavíme i bez doplňků a zákazník si k montované hale dosadí doplňky dle vlastního uvážení.

Systém montovaných hal nabízí širokou škálu možností

Nejčastějšími faktory jsou vysoká tepelná izolace, náročnost na hlučnost, požární požadavky a v neposlední řadě i široká škála různorodého barevného provedení. Pro montované haly, kde nejsou nutností vysoké požadavky, se využívá pouze trapézového plechu, který především slouží k ochraně před deštěm. Montované haly se také dají osadit širokou škálou doplňků, jako jsou světlíky, okna, dveře a prosvětlovací pásy.