DOMŮ / PRODUKTY

Opláštění hal

Jak již z názvu vyplívá, jedná se o opláštění hal a objektů, které můžou být tvořeny z ocelové konstrukce, nebo jako železobetonové skelety.

Setkat se ale můžeme i s opláštěním zděných objektů. Pojem opláštění nemusí doslova znamenat jen uzavření haly, nebo objektu po stranách, ale i uzavřením z části střechy.

Systém opláštění hal nabízí širokou škálu možností.

Steelmoont ok s.r.o.- montážní hala

Zateplení

Zateplení se provádí pomocí izolačních sendvičových panelů a je vhodné pro objekty, kde je požadavek na udržení vnitřní teploty ať už v zimních měsících nebo v letních měsících.

Barevné provedení

Povrchová úprava je v odstínech barevné palety RAL. Standardně je dodáváno barevné provedení šedobílé stěny RAL 9002.

Doplňky

Montované haly se také dají osadit širokou škálou doplňků, jako jsou světlíky, okna, dveře a prosvětlovací pásy.

Sendvičové panely

Střešní plášť může být tvořen střešními sendvičovými panely, nebo jej může tvořit samostatný trapézový plech, popřípadě může být trapézový plech pokryt minerální vatou a folií. Opláštění stěn objektů a hal může být provedeno pomocí sendvičových panelů a trapézových plechů. Vše se určuje dle požadavku investora. Pro informovanost můžete využít naše katalogy ve formátech PDF, kde je vše přehledně uvedeno.
Steelmoont ok s.r.o.- montážní hala
Steelmoont ok s.r.o.- montážní hala

Klempířské prvky

Klempířské prvky provádíme především z lakovaného nebo pozinkovaného plechu o síle 0,5mm, pokud není dle požadavku uvedeno jinak. Lakované plechy jsou v různých odstínech RAL a vybírají se převážně podle toho, z jakého barevného provedení je opláštění objektu. Slouží především k tomu, aby se různé spoje, rohy, mezery, otvory a další detaily funkčně a esteticky ukončily.

Trapézové plechy

Jsou profily o různých tvarech, délkách, tloušťkách a barvách. Požívají se pro opláštění hal a objektů, dále k pokrytí střech, přístřešků a dělení vnitřních prostorů objektů. Využití je opravdu různé a opět záleží na zákazníkovi, pro jaké  se rozhodne. Ve formátu PDF jsme pro Vás připravili přehledné ukázky trapézových plechů.
Steelmoont ok s.r.o.- ocelová konstrukce